NOVINKY


 

Nyní je ideální čas na ošetření pleti chemickým peelingem! V nabídce nově peelingy od britské značky Medik8, které jsou vhodné pro všechny typy pleti.

V ordinacích nyní k dostání produkty značek Medik8 a Monoderma. Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů určených k péči o pleť. Vyznačuje se novými technologiemi a špičkovým složením. Složení výrobků Monoderma je založeno na přírodní bázi a využívá jen čisté přírodní materiály v efektivních koncentracích.

Nově je u nás nyní v nabídce mikrojehličková radiofrekvence. Přijďte vyzkoušet tuto nejúčinnější formu radiofrekvenčního ošetření s dlouhodobým efektem a možností celoročního užití. Po omezenou dobu se sníženou cenou.

Od 1. 5. 2018 pro Vás otevíráme novou ordinaci v Kutné Hoře na adrese Rejskova 62/9, 1. patro. Zde budou poskytovány komplexní služby od péče o pleť prováděné zdravotní sestrou po lékařské estetické miniinvazivní zákroky. Těšíme se na Vaší návštěvu.

I pod novým názvem RenEsthé se Vám stále budeme snažit poskytovat tu nejlepší možnou péči na adrese Sokolovská 979/209, Praha 9.