NOVINKY


 

Vzhledem k dovolené nebudu v těchto dnech v ordinaci. Veškeré telefonické objednávky a dotazy vyřídím po mém návratu. Děkuji za pochopení

Nově v nabídce také retinolový peeling - lékařský peeling těžící z obsahu 3% Retinolu a Retinol Boosting Complexu. Po jeho aplikaci dochází k viditelnému zmírnění jemných vrásek, zpevnění pokožky, redukci akné a pigmentových skvrn. Přijďte vyzkoušet, budete určitě nadšení!

Blíží se Vánoce a nevíte co pořídit svým blízkým jako dárek? Můžete jim udělat radost dárkovým poukazem. Ten může být vypsán na Vámi vybranou proceduru nebo může mít určitou hodnotu a na obdarovaném už bude co si vybere. Využit může být na ošetření, nákup kosmetiky nebo případně na kombinaci obojího.

V ordinacích nyní k dostání produkty značek Medik8 a Monoderma. Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů určených k péči o pleť. Vyznačuje se novými technologiemi a špičkovým složením. Složení výrobků Monoderma je založeno na přírodní bázi a využívá jen čisté přírodní materiály v efektivních koncentracích.

Nově je u nás nyní v nabídce mikrojehličková radiofrekvence. Přijďte vyzkoušet tuto nejúčinnější formu radiofrekvenčního ošetření s dlouhodobým efektem a možností celoročního užití. Po omezenou dobu se sníženou cenou.

Od 1. 5. 2018 pro Vás otevíráme novou ordinaci v Kutné Hoře na adrese Rejskova 62/9, 1. patro. Zde budou poskytovány komplexní služby od péče o pleť prováděné zdravotní sestrou po lékařské estetické miniinvazivní zákroky. Těšíme se na Vaší návštěvu.

I pod novým názvem RenEsthé se Vám stále budeme snažit poskytovat tu nejlepší možnou péči na adrese Sokolovská 979/209, Praha 9.