NOVINKY


 

20. - 30.4. mám dovolenou a proto nebudu na telefonu. Veškerá objednání nebo dotazy rád vyřídím až po svém návratu. Děkuji za pochopení a těším se na viděnou

Prosím pozor!

05.08.2020

Rád bych oznámil, že od září se v rámci Prahy s cílem možnosti rozšíření poskytovaných služeb přesouvám ze své ordinace na Sokolovské ulici a dále budu působit pod klinikou TopEsthetic v Praze - Kyjích a také v Mladé Boleslavi. Ceny, stejně jako stávající služby na které jsou klienti zvyklí, zůstávají beze změny. Věřím, že to povede k celkovému...

Nově v nabídce také retinolový peeling - lékařský peeling těžící z obsahu 3% Retinolu a Retinol Boosting Complexu. Po jeho aplikaci dochází k viditelnému zmírnění jemných vrásek, zpevnění pokožky, redukci akné a pigmentových skvrn. Přijďte vyzkoušet, budete určitě nadšení!

Blíží se Vánoce a nevíte co pořídit svým blízkým jako dárek? Můžete jim udělat radost dárkovým poukazem. Ten může být vypsán na Vámi vybranou proceduru nebo může mít určitou hodnotu a na obdarovaném už bude co si vybere. Využit může být na ošetření, nákup kosmetiky nebo případně na kombinaci obojího.

V ordinacích nyní k dostání produkty značek Medik8 a Monoderma. Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů určených k péči o pleť. Vyznačuje se novými technologiemi a špičkovým složením. Složení výrobků Monoderma je založeno na přírodní bázi a využívá jen čisté přírodní materiály v efektivních koncentracích.

I pod novým názvem RenEsthé se Vám stále budeme snažit poskytovat tu nejlepší možnou péči na adrese Sokolovská 979/209, Praha 9.