O nás

Veškeré zákroky v námi zřízených ordinacích provádíme s cílem maximální možné spokojenosti všech našich klientů 

MUDr. Zbyněk Bittner - lékař

Renata Cimburková - zdravotní sestra

V našich ordinacích jsou výhradně používány produkty značek, které patří ke špičkám na svém trhu

InMode je přední společnost zaměřená na vývoj estetických zdravotnických technologií a vývoj produktů a postupů využívajících nejinovativnější radiofrekvenci, světelnou energii a laserové technologie. Vývojem jejich neinvazivních a minimálně invazivní procedur došlo ke zkrácení doby ošetření a času potřebného k rekonvalescenci po výkonech.

Monodermá vitamínová terapie řeší různé kožní problémy,pigmentaci a vrásky. Vzhledem k přírodnímu složení je vhodná pro jakýkoliv typ pleti, včetně velmi citlivé. Vitamínové terapie Monodermá jsou speciálně baleny v ampulích, aby byla zachována účinnost těchto ingrediencí před vlivy okolního prostředí. Monodermá výrobky proti pocení jsou známé svou efektivitou bez vedlejších účinků.

Značka Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů určených k péči o pleť.
Vyznačuje se novými technologiemi a špičkovým složením. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a také speciální derma válečky.

Značka Princess reprezentuje výplňové materiály a přípravky pro mezoterapii na bázi kyseliny hyaluronové. Tato značka je vyráběná v Rakousku společností Croma, která má bohaté zkušenosti se zpracováním kyseliny hyaluronové. Princess výplňové materiály jsou určeny pro vyplnění všech typů vrásek, pro korekci, zvětšení objemu rtů a jiných specifických oblastí. Jsou známé svou vysokou účinností a bezpečností.

Qventis je společnost, která se zaměřuje se na vývoj průlomových bionických lékařských řešení založených na nativní nebo biomimetické přísadě, aby bylo vyhověno zdravotním potřebám populace. RENÉE je kolekce injekčních gelů založených na stabilizované kyselině hyaluronové pro dermální obnovu. Byly biologicky navrženy tak, aby zachovaly přirozené vlastnosti biologické kyseliny hyaluronové. Díky bionickému designu mají gely RENÉE špičkovou reologii. Jsou soudržné, elastické, mají pseudoplastické chování a tak se přizpůsobí různým potřebám omlazení obličeje. RENÉE přípravky jsou obohaceny o aminokyseliny glycin a prolin, což jsou stavební kameny proteinů extracelulární matrice.

Dermaheal se specializuje na výzkum a výrobu biomimetických peptidů, růstových faktorů a kmenových buněk. Tyto účinné látky má patentované u asociace CTFA v USA. Všechny účinné látky obsažené ve výrobcích Dermaheal navíc využívají technologii nanokapslí. Jednotlivé účinné složky jsou uzavřeny v malých kapslích (nanokapslích), aby byl zaručen průnik až do kožních buněk. Tato nanotechnologie zaručí efektivnost účinných látek. Přípravky, které nevyužívají nanotechnolgii, dostanou do kůže pouze 1% účinných látek. Dermaheal značka obsahuje řadu produktů pro péči o pokožku s vysokou účinností, zaměřuje se na redukci vrásek, pigmentace, akné a hydrataci.


Z 99% netestováno na zvířatech

Věděli jste, že v EU každé tři vteřiny umírá zvíře, na kterém se testuje kosmetika? Tyto firmy dokázaly říci NE násilnostem na zvířatech. Jejich lékařská kosmetika z 99% není testovaná na zvířatech a zbylé 1% patří bílým myškám, na kterých byla testována schopnost Renokinu podpořit růst chlupů. Žádná myška při něm však netrpěla ani nezemřela, jen jí zhustla srst.