O nás

Veškeré zákroky provádím s citem a snahou o co nejpřirozenější výsledky.

Na základě společné konzultace Vám navrhnu co nejefektivnější řešení právě vašich problémů, či drobných nedostatků.

Před, v průběhu i po zákroku se nemusíte bát na cokoliv zeptat, vše Vám rád podrobně vysvětlím.

MUDr. Zbyněk Bittner - lékař

Vystudoval lékařskou fakultu v Hradci Králové, která je součástí Univerzity Karlovy. Má více jak patnáctiletou lékařskou praxi. Kromě estetické medicíny se věnuje pacientům také jako lékař záchranné služby. V oblasti estetické medicíny má za sebou mnoho kurzů i školení a stovky spokojených klientů, což dokazují desítky pozitivních recenzí.

K ošetření používám výhradně produkty značek, které jsou ověřené a patří ke špičkám na trhu

Značka Saypha (v minulosti Princess) reprezentuje výplňové materiály a přípravky pro mezoterapii na bázi kyseliny hyaluronové. Tato značka je vyráběná v Rakousku společností Croma, která má bohaté zkušenosti se zpracováním kyseliny hyaluronové. Saypha výplňové materiály jsou určeny pro vyplnění všech typů vrásek, pro korekci, zvětšení objemu rtů a jiných specifických oblastí. Jsou známé svou vysokou účinností a bezpečností.

Monodermá vitamínová terapie řeší různé kožní problémy,pigmentaci a vrásky. Vzhledem k přírodnímu složení je vhodná pro jakýkoliv typ pleti, včetně velmi citlivé. Vitamínové terapie Monodermá jsou speciálně baleny v ampulích, aby byla zachována účinnost těchto ingrediencí před vlivy okolního prostředí. Monodermá výrobky proti pocení jsou známé svou efektivitou bez vedlejších účinků.

Značka Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů určených k péči o pleť.
Vyznačuje se novými technologiemi a špičkovým složením. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a také speciální derma válečky.

Dermaheal se specializuje na výzkum a výrobu biomimetických peptidů, růstových faktorů a kmenových buněk. Tyto účinné látky má patentované u asociace CTFA v USA. Všechny účinné látky obsažené ve výrobcích Dermaheal navíc využívají technologii nanokapslí. Jednotlivé účinné složky jsou uzavřeny v malých kapslích (nanokapslích), aby byl zaručen průnik až do kožních buněk. Tato nanotechnologie zaručí efektivnost účinných látek. Přípravky, které nevyužívají nanotechnolgii, dostanou do kůže pouze 1% účinných látek. Dermaheal značka obsahuje řadu produktů pro péči o pokožku s vysokou účinností, zaměřuje se na redukci vrásek, pigmentace, akné a hydrataci.


Z 99% netestováno na zvířatech

Věděli jste, že v EU každé tři vteřiny umírá zvíře, na kterém se testuje kosmetika? Tyto firmy dokázaly říci NE násilnostem na zvířatech. Jejich lékařská kosmetika z 99% není testovaná na zvířatech a zbylé 1% patří bílým myškám, na kterých byla testována schopnost Renokinu podpořit růst chlupů. Žádná myška při něm však netrpěla ani nezemřela, jen jí zhustla srst.